Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
WYBIERZ JĘZYK

Bighead

Autor: Edward Lee
Typ okładki: Miękka
Stron: 363
Wydawca: Dom horroru
Rok wydania: 2021
Ocena:
Bighead to horror ekstremalny napisany przez Edwarda Lee, który tenże gatunek stworzył. Powieść ta należy do literatury, którą nazywam "literaturą-widowisko", gdyż fabuła dotyczy głównie opsów sytuacji makabrycznych, krwawych, z pogranicza człowieczeństwa. Bighead to opowieść o pewnym stworze, który chodzi po miasteczku i zabija, gwałci i obrzydliwie bezszcześci ciała głównie kobiet. Jest to książka, w której odnajdziecie mega obrdzyliwe opist aktów nekrofilnych, brutalnych gwałtów i wszelkiego rodzaju sytucji, które znacznie wykraczają poza to, co związane z ogólnie przyjęctym pojęciem człowieczeństwa. Ogólnie przyjętym, gdyż po zabraniu człowiekowi norm społecznych, zasad, reguł i kar, jest on w stanie dokonywać okrpnych rzeczy. Bighead zatem to opowieść o jednstce, która te zasady miała w głębokim poważaniu, która brala to, na co miała ochotę. Książka okropnie naturalistyczna, odrażajaca i wprowadzajaca czytelnika w osobliwe stany świadomości. Polecam każdemu, kto chcę doświadczyć literarurę mocniej. 

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.