Dzisiaj jest: 10.12.2023, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

REMBET Sp. z o. o. - producent zbrojeń budowlanych

dodano: 2023.11.12 ważne do: 2023.12.12 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
Budownictwo w dużym stopniu korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które znacznie przyspieszają stawianie budynków, przy równoczesnym obniżaniu kosztów. Całkiem niedawno jeszcze stropy wylewano przede wszystkim tradycyjnymi metodami, co wiązało się z długimi pracami przy montażu szalunków i potrzebą wstrzymania prac na kilka dni, czekając na stwardnienie powierzchni. Obecnie coraz częściej w takiej roli wykorzystywane są płyty stropowe kanałowe.

Wytwarza się je niedługo przed montażem w fabrykach, dokładnie według wymiarów podanych przez inwestora. Na miejsce budowy są one dowożone ciężarówkami, a następnie za pomocą dźwigu kładzione na ścianach. Dzięki temu cały strop wykonany może zostać w ciągu zaledwie jednego dnia, i od razu można później kontynuować budowę. Coraz częściej też się korzysta z innych przygotowanych elementów, producent stropów prefabrykowanych może wykonać praktycznie wszystko co będzie się chciało, i tego typu rozwiązania są chętnie wybierane.

+Tekst Sponsorowany+

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWY REMBET Sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 3
63-600 Kępno
email: biuro@rembet.pl
tel. 627824335
 
Kontakt
Rembet
ul. Przemysłowa 3, Kępno, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.