Dzisiaj jest: 24.2.2024, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Profesjonalne mycie okien i pranie dywanów - Wrocław

dodano: 2023.11.30 ważne do: 2023.12.30 wyświetleń: 9
Szczegóły ogłoszenia:

Marka PORZĄDNI ma w katalogu usług specjalistyczne mycie okien i czyszczenie wykładzin dywanowych. Usługi wykonywane są u zleceniodawców indywidualnych i w biurowcach. Pracownicy którzy zajmują się czyszczenie dywanów wrocław stosują atestowane środki czyszczące i przyrządy, które nie pozostawią śladów zabrudzenia. Na witrynie marki wykonującej pranie dywanów wrocław można oglądać zdjęcia z różnych realizacji i przekonać się, iż wszystko wykonane jest jak najdokładniej.

Można też sprawdzić opinie dotychczasowych klientów. Pracownicy dysponują odpowiednimi środkami, by umyć dywany i wykładziny tak samo z włókna sztucznego, ale też naturalnego. Kiedy chodzi o mycie witryn wrocław, opłata wyznaczona jest indywidualnie. Zależy ona od: poziomu zabrudzenia, przestrzeni do wyczyszczenia, wysokości na jakiej ulokowane są witryny oraz dostępności do nich, a także od faktu, czy zleceniodawca ma dodatkowe życzenia. Świadczenia realizowane są jednorazowo bądź regularnie.

+Artykuł Sponsorowany+

Porządni | Wrocław
Al. Hallera 128 53-203 Wrocław
Tomek +48 782 072 979
E-mail: firmaporzadni@gmail.com

 
Kontakt
PORZĄDNI WROCŁAW
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.