Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Potęga Umysłu - kursy dla dzieci Łódź

dodano: 2023.11.13 ważne do: 2023.12.13 wyświetleń: 20
Szczegóły ogłoszenia:

Odpowiedni rozwój dzieci - w jaki sposób rodzice będą mogli zadbać o niego. Dzieci są istotami bardzo wrażliwymi. Nawet błahe z pozoru wydarzenia odcisnąć mogą na nich piętno na resztę życia. Wiele takich pozornie drobnych zdarzeń może skutkować ostatecznie jakimiś zaburzeniami, których rodzice nie dostrzegają w codziennych relacjach. A jednak należy wiedzieć, na które z sygnałów trzeba zwrócić swoją uwagę, żeby w porę zareagować. Można tym samym uchronić dziecko przed cierpieniem lub problemami, jakie pojawić się mogą dopiero w dorosłości.

Duża dostępność różnego rodzaju poradnictwa pozwala stać się świadomym rodzicem. Do wyboru są porady online albo osobiste. Najlepiej wyszukać w sieci miejsca opisane na przykład jako rozwój dzieci Łódź i zapisać się na rozmowę. Druga opcja to różne poradniki, dostępne w bibliotekach czy księgarniach. Wśród nich będzie wiele pozycji omawiających szczegółowo rozwój dziecka rok po roku, więc łatwo znaleźć nieprawidłowości. Ale są też książki skupione na konkretnych problemach, wskazując dokładne przyczyny i sposób postępowania. Jednak tutaj wskazana jest dodatkowo profesjonalna pomoc.

+Tekst Sponsorowany+

Gabinet psychoterapeutyczny
ul. Gdańska 91 bud. D, IV piętro
90-613 Łódź

Kursy, warsztaty i zajęcia dla dzieci
ul. Gdańska 91 budynek F, I piętro
90-613 Łódź

tel. 727687480
E-mail: info@potegaumyslu.pl
 
Kontakt
potegaumyslu
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.