Dzisiaj jest: 25.2.2024, imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.02.10 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży opodal Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która przepływa poprzez miejscowość Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, ale dodatkowo o problemach i trudnościach jakie zachodzą w Porcie Mrzeżyno i okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje tudzież moc atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozciągają się na wschód i zachód zachęcają każdego roku tysiące letników. Natura wokół Mrzeżyna to cudowne lasy i wiele różnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat które zna owa miejscowość. Ciekawostki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno i okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to niesłychanie atrakcyjne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na wypoczynek nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, iż moc wędkarzy zatrzymuje się tutaj by spróbować swoich sił w łapaniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają tej miejscowości jeszcze milszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu gości żądnych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, wypocząć pośród otaczającej przyrody i pospacerować wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem ewentualnie też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.