Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
WYBIERZ JĘZYK

Serdecznie dziękuję za każdy głos!

Dodano: rok temu Czytane: 104 Autor:
Redakcja poleca!

Książką roku 2022 w portalu Pisarze Polscy została moja KRÓLOWA ŻEBRAKÓW :) Teraz przyszedł czas na podziękowania!

Serdecznie dziękuję za każdy głos!
Drodzy Czytelnicy

Z całego serca dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Nie byłoby mnie tu dzisiaj, gdyby nie to, że Każdy z Was zdecydował w jednym momencie, żeby nacisnąć to kółeczko obok mojej KRÓLOWEJ ŻEBRAKÓW, aby na nią zagłosować. Zdobyłyśmy 1220 głosów! Jestem w szoku, jesteście wspaniali! Tak wiele wsparcia od Was otrzymałam. Jestem wzruszona i powoli zbieram siły do opublikowania nowej powieści.
W podziękowaniu za Wasze głosy przychodzę do Was z dwiema niespodziankami.
  1. KRÓLOWĄ ŻEBRAKÓW można będzie czytać po kawałeczku na Whattpad. Już teraz znajduje się tam kilka rozdziałów tej książki. Przypominam, że to romans historyczny z lekką nutką erotyki ????
  2. Z okazji urodzin Wydawnictwa Romanse oraz nadchodzących Walentynek, czyli Dnia Zakochanych, w moim sklepie na www.ecl-pisarka.pl dostępnych jest aż 7 różnych pakietów ebooków w niższej cenie. Powieści połączone są parami i sprzedawane w tematycznych duetach. Zapraszam serdecznie!


Wielbicielom i Wielbicielkom papierowych wydań polecam odwiedzenie księgarni internetowej RIDERO, gdzie można zakupić KRÓLOWĄ ŻEBRAKÓW oraz kilka innych książek mojego autorstwa. Jeśli zdecydujecie się zakupić moją powieść, czeka na was prawie 400 stron tekstu! Powieść podzielona jest na krótkie rozdziały, ponoć nadaje się do ekranizacji. Kto wie...


A na koniec zostawiam Was z krótkim fragmentem mojej powieści. Wszystkiego dobrego ????

Ewelina C.Lisowska


Podszedł do swojego ulubionego punktu widokowego i przypomniał sobie dziewczynę, od której przedwczoraj kupił szmaciane laleczki. Wciąż miał je schowane w szufladzie biurka. Spojrzał przez okno i ujrzał ją. Stała tam, gdzie zwykle i nieśmiało wyciągała dłonie ku przechodniom. Trzymała w nich swoje wyroby. Musiał przyznać, że laleczki były pierwszej klasy! Starannie wykonane, pięknie ubrane w miniaturowe stroje, a ich buzie malowane haftem były bardzo sympatyczne. „Gdybym miał córkę, to dałbym jej wszystkie… Lecz ja nigdy nie będę miał dzieci.” Posmutniał. Podszedł do swojego biurka i usiadł na skrzypiącym, rozklekotanym krześle, które nadawało się już tylko do wyrzucenia. Wiktor kilka razy miał zamiar sklecić je na nowo, ale wciąż nie miał do tego motywacji, odciągał więc nieprzyjemną pracę na później. W końcu mieszkał sam i to on był jedyną osobą w tym lokum, której mogłoby to przeszkadzać. Wziął do ręki pióro, westchnął i zaczął pisać kolejny rozdział swojej pierwszej w życiu książki…
 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.