Dzisiaj jest: 28.1.2023, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Wille Tercja Ekskluzywne Apartamenty Konstancin

dodano: 2022.12.27 ważne do: 2023.01.26 wyświetleń: 11
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Apartamenty Wille Tercja to niebywały kompleks, który położony jest w Konstancinie Jeziornej 20 km od centrum Warszawy. Wille Tercja to 12 apartamentów mających powierzchnię od 150 do 340 m² rozmieszczonych w trzech budynkach. Realizację stworzono z dużą starannością o najdrobniejszy fragment wykorzystując materiały najwyższej półki. Wyjątkowa architektura zachowana jest w stylizacji klasycznej. Zarys zewnętrzny jest spójny i przemyślany, symetryczny. Apartamenty umiejscowione są w kręgu wewnętrznego dziedzińca, którego centrum jest kompozycja urbanistyczna. Poza tym apartamenty będące na parterze posiadają tarasy a ulokowane na 1 piętrze balkony. Budynki mają windę dostępną także z garażu. Cały kompleks posiada system monitoringu.

Oferujemy obiekt w wspaniałej lokalizacji jak również i atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy.
Kontakt
Wille Tercja
ul. Dworska 13, 05-510 Konstancin Jeziorna, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.