Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
WYBIERZ JĘZYK

Zapraszam na moją stronę

Witajcie w moim małym paranoicznym uniwersum literackim. Tutaj strach, lęk i obłąkanie połączą się z ekstazą doświadczania tego, co bizarne, romantyczne, queerowe i gotyckie.
Treści, które tutaj znajdziesz potowarzyszą ci w dywagacji na tematy związane z miłością, nienawiścią, chorobą duszy i ciała, życiem, śmiercią i w końcu – nicością. Podczas odbioru mojej literatury zderzysz się ze światem, w którym rządzą ludzkie, niepochamowane, prymitywne i sadystyczne instynkty potęgowane lucyferyczno-apokaliptyczną energią zniszczenia tego, co kulturowo związane z pojęciem „ludzkie”. Zastanawiałeś/aś się kiedyś, gdzie leży granica twojego człowieczeństwa? Zjedz na dół i zgłęb arkana mojej literatury mroku, która – mam nadzieję – sprawi, że nie tylko wejdziesz w narkotyczny stan numinosum, lecz również rozbudzisz w sobie potrzebę rozmowy na tematy, które zostały przez społeczeństwo zakryte czarnym płótnem tabu.


Recenzje książek


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.