Dzisiaj jest: 24.7.2024, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
WYBIERZ JĘZYK

Przeklęty: historia domu Smurlów

Autor: Ed i Lorraine Warren, Robert Curran, Jack i Janet Smurl
Typ okładki: Miękka
Stron: 301
Wydawca: Replika
Rok wydania: 2020
Ocena:
Książka ta opowiada historię demonicznego nawiedzenia, którego doświadczyła amerykańska rodzina Smurlów. Po wprowadzeniu się do starego domu, rodzinę zaczęły nękać upiorne wizje i nikczemne fantomy. Zaczęły się prześladowania natury duchowej, które bardzo szybko wpłynęły negatywnie na psychę i fizyczność członków rodziny. Książka opisuje stadia nawiedzenia domu w West Pittson, gdzie rodzina Smurlów przeżyła prawdziwe piekło. Ksiązka napisana przystępnym językiem, niewymagająca, bardzo łatwa w odbiorze. Narracja poprowadzona ciekawie, aczkolwiek w trakcie czytania miałem wrażenie, iż autorzy by zyskać większą ilość stron, powtarzali wątki, ale to zapewne wina tematu, wszak ile można pisać o jednym nawiedzeniu? 

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.