Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
WYBIERZ JĘZYK

Udręczeni historia prawdziwa

Autor: Ed i Lorraine Warren
Typ okładki: Miękka
Stron: 332
Wydawca: Replika
Rok wydania: 2020
Ocena:
Sięgnąłem po tę część z wielką ambiwalentnością, przyznaję. A to dlatego, że wcześniejsza książka Warrenów okazała się dosyć nudna i mega przewidywalna. Tymczasem pozycja ta okazała się mega ciekawie napisana. Od początku do końca trzymała w napięciu. Jest to kolejna opowieść demonicznego nawiedzenia, które - tym razem - dotyczyło rodziny Snedakerów. Fabuła została popra\owadzona w taki sposób, że niespoób oderwać od niej wzroku. Czytając, w odbiorcu narodzi się potrzeba towarzyszenia rodzinie, która zamieszkała w starym, opętanym przez sadystyczne zło, domu pogrzebowym. Język przystępny, łatwo i szybko się czyta, szczególnie, że narracja wciąga niczym oceaniczny wir. Polecam każdemu, kto potrzebuje mocnych, paranormalnych wrażeń. 

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.