Dzisiaj jest: 7.6.2023, imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Namioty magazynowe całoroczne

dodano: 2023.03.27 ważne do: 2023.04.26 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Zainteresowaniem wielu firm cieszą się namioty magazynowe ze względu na możliwość personalizacji, dostosowania wymiarów, typu poszycia czy też rozmiaru oraz umiejscowienia bramy. Hale namiotowe całoroczne są bardzo uniwersalne, mogą służyć do przechowywania różnego rodzaju towarów, także w okresie zimowym. Budowa modułowa sprawia że namioty magazynowe możemy podzielić, rozbudować w miarę potrzeb. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie blachy trapezowej czy też płyty warstwowej w celu zwiększenia stabilności konstrukcji oraz dodatkowego ocieplenia. Obecnie sprzedaż hal namiotowych realizowana jest w krótkich terminach, podobnie można szybko złożyć je na miejscu. Hale tego typu często stosuje się w rolnictwie, jako namioty magazynowe do przechowywania owoców i warzyw, korzystają z nich także hurtownie. Dużą zaletą jaką posiadają hale namiotowe jest możliwość szybkiego montażu, dlatego mogą służyć jako obiekty tymczasowe lub też hale tymczasowe. Materiały z których produkowane są namioty magazynowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie czynników zewnętrznych takich jak opady deszczu, śniegu, promieniowanie słoneczne czy też wysokie wahania temperatury. Kontakt:

Ewenta

tel: 504 199 092

biuro@ewenta.pl

Kontakt
halenamiotowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.