Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Plexipol - Tworzywa sztuczne, Plexi, Folie samoprzylepne, Reklamy wizualne

dodano: 2023.05.17 ważne do: 2023.06.16 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:

Plexipol to marka zajmująca się sprzedażą tworzyw sztucznych, folii samoprzylepnych oraz produkowaniem reklam z tworzywa sztucznego. Na rynku oferującym plexi marka ta znana jest w głównej mierze z faktu, że oferuje wyroby wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Klienci którzy składają zamówienie na pleksi każdorazowo mają możliwość liczyć na to, iż zamówienie będzie wykonane w oparciu o przedłożone przez nich wytyczne.

Do produkcji określonych wyrobów zakład wybiera wysokogatunkowe tworzywa, z takich, które są dostępne powszechnie. Są to na przykład: poliwęglan, dibond, poliwęglan komorowy czy poliwęglan lity, o których cechach można przeczytać na witrynie online. Ze względu na to, że marka posiada nowocześnie zaprojektowane urządzenia, możliwa jest wzorowa obróbka tworzyw sztucznych. Eksperci mają niemałą wiedzę pod względem technicznym, a do określonych zamówień wykorzystają przykładowo: plotery tnące, plotery frezujące oraz plotery grawerujące.

+Reklama+

PLEXIPOL, Warszawa 02-559, ul. Puławska 48 NIP: 1180742145 REGON: 012386993
plexipol@plexipol.com.pl
tel./fax: +48 22 845 65 25, tel. kom.: +48 501 22 12 33
https://plexipol.com.pl
Kontakt
PLEXIPOL
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.