Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Speaking Club Poznań - panele dyskusyjne dla firm, organizacji, pracowników

dodano: 2024.06.16 ważne do: 2024.07.16 wyświetleń: 4
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
TEACHERSteam to wyjątkowa firma językowa, która oferuje różnorodne usługi  w Poznaniu w zakresie ponad 20 języków. Jedno z naszych profesjonalnych świadczeń językowych to organizacja ekskluzywnych klubów dyskusyjnych. Kluby dyskusyjne stanowią formę interaktywnego panelu, które dostosowujemy do potrzeb korporacji, organizacji, instytucji oraz szerokiego spektrum firm poznańskich. Speaking Cluby to niezwykle skuteczne i angażujące warsztaty językowe, które nie tylko integrują zespół, ale także podnoszą umiejętności językowe uczestników. Nasze klubowe warsztaty odbywają się w atmosferze bezstresowej, interaktywnej i zespołowej. Dostosowujemy tematykę paneli dyskusyjnych do indywidualnych wymagań firmy, bieżących problemów i wyzwań, a także celów i preferencji. Ale to nie wszystko, co mamy do zaoferowania w zakresie usług językowych. Odwiedź naszą stronę internetową i odkryj więcej usług niż tylko speaking cluby - spotkajmy się w Poznaniu!
Kontakt
TEACHERSteam
Wrocław, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.